| fetitzaaa_9978 a întrebat:

de ce cei care canta pe note joase si medii nu pot sa ridice adica sa canta si pe note inalte? ....trebuie sa aiba un timbru mai puternic?

2 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Ce legătură are asta cu dragostea şi sexul?

| MadaPhuu a răspuns:

Pai asta depinde de tonalitatea vocii cu care te nasti. Tenorii(barbati) si sopranele(femei) canta pe tonurile inalte pentru ca vocea le permite, daca ar canta pe tonuri joase crede-ma ca nu ti-ar placea cum suna.Dar exista persoane care pot canta pe ambele tonuri. Daca iti place Usher sau Nicki Minaj cred ca sti la ce ma refer.winking