| 123456_6824 a întrebat:

De ce imi curge sange daca nu sunt pe probleme...(intelegeti voi)?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pana nu faci examen ginecologic+examen Papanicolau+colposcopie cu eventuala biopsie, nu presupune ca nu sunt probleme, fiindca cel mai probabil sunt probleme si chiar serioase.

| llllllllllll a răspuns:

Dupa parerea mea. vazandu-ti si celelalte intrebari este posibil ca himenul sa nu ti se fi rupt in totalitate. Poate ca este elastic si s-a rupt doar o parte din el. Ca sa poti lua anticonceptionale ar fi trebuit sa consulti un medic ginecolog. Poti avea niste scurgeri. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic ginecolog, sa-ti faci niste analize deoarece noi aici pe site ne dam toti cu parerea, si dupa cum vezi parerile sunt diferite, deoarece nu stim noi exact ce ai tu. doar ne inchipuim prin simpla ta intrebare happy Cel mai sigur stai de vorba cu un medic ginecolog ca sa te linistesti si ai grija cu anticonceptionalele, eu stiu ca din moment ce ai inceput sa iei anticonceptionale trebuie sa le iei mereu. Deci ca sa te linistesti, consulta medicul.

Bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele fete care au sangerari si in afara menstruatiei.nu este prea bun lucrul acesta.asa ca ar fi mai bine sa mergi la doctor si sa iti iei un tratament