| Nathalie18 a întrebat:

De ce ma atasez de persoane? Mentionez ca m-am atasat super mult de cineva si in lipsa contaxtului sexual cu acea persoana..de ce mereu fac asta si de ce nu pot fi indiferenta?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa renunti la tipul ala in jurul caruia pare sa se concentreze intreaga ta viata... daca lui nu-i pasa de tine tu de ce sa te tii ca scaiul dupa el?

| Gal124 a răspuns:

Cati ani ai? Pentru ca din cate vad toate intrebarile tale sunt legate de unu si acelasi baiat, eventual daca vrei vb mai multe in privat...

| Nathalie18 explică (pentru Gal124):

19, da putem vorbi

| Gal124 a răspuns (pentru Nathalie18):

Mda..., nu putem vb suntem junior

| Nathalie18 explică (pentru Gal124):

Super, oai si cum facem? Lasa-mi skype-ul tau, nu trebuie sa ne vedem sau sa te sun cu camera.

| Gal124 a răspuns (pentru Nathalie18):

Facebook:838941812935782

| Nathalie18 explică (pentru Gal124):

Nu merge

| Gal124 a răspuns (pentru Nathalie18):

Dami skypeul tau

| Nathalie18 explică (pentru Gal124):

Aici?

| Gal124 a răspuns (pentru Nathalie18):

Da unde?