| iulia85 a întrebat:

Cum pot sa fac sa fiu indiferenta, rece sa nu imi mai pese,ma atasez repede de persoana de langa mine, am avut numai de suferit si cel mai mult doare indiferenta lui.
Acolo unde lipsa ta nu se simte, nici prezenta ta nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Incearca sa fi mai indiferenta cel putin la inceput asa am fost eu si acum am o relatie super.
am fost mai rece la inceput l-am lasat pe el sa lupte pentru mine
sa lupte ca sa fim impreuna si apoi mi-am aratat adevarata fata

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai nu cred ca ai cum sa faci, faza este ca ai intalnit baieti nepotriviti pentru tine, ce poti face tu e sa astepti persoana aceea potrivita care va tine la tine, si atunci n-ai sa mai simti lucrurile astea.Mult succes.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca ultima fraza te caracterizeaza. Nu exista un buton din care sa-ti schimbi starea sufleteasca dupa dorinta. Fiecare dintre noi avem o inima si un cap.