| doareustreet a întrebat:

de ce ma priveste o fata in ochi? si dupa isi ia dintr-o data privirea de la mine?

10 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Poate cand observa ca o vezi tu atunci intoarce privirea.asta inseamna ca te place.

| Camy333 a răspuns:

Exista mai multe motive, poate te place si e timida, iar in momentul acela isi ia privirea de la tine sau pur si simplu se emotioneaza, e timida si nu poate, fara un motiv anume, nu poate

| neutrino a răspuns:

Se uita si ea sa te vada mai bine, si asa poate-ti vei da si tu seama de ceea ce ai de facut. Daca-ti place de ea, nu o dezamagi.

| Public22 a răspuns:

Ma abtin sa raspund la aceasta intrebare, dar totusi o fac. Se uita la tine fix in ochii pentru ca vrea sa-ti scoata ochii cu surubelnita! du-te si joaca-te copile!

| Lavii007 a răspuns:

E posibil sa te placa

| Cupcake a răspuns:

Poate te simpatizeaza si nu din cauza asta nu poate mentine contactul vizual. Sau poate pur si simplu nu-l poate mentine si fara a te simpatiza. De exemplu nici eu nu pot privi baietii in ochi, nu ca as avea de ascuns ceva sau ca ii simpatizez, pur si simplu nu pot.

| doareustreet explică (pentru Cupcake):

Da dar se uita la mine cand nu is atent si ma priveste intens in ochi

| Cupcake a răspuns (pentru doareustreet):

Data viitoare cand se uita la tine intreab-o : ce s-a intamplat? si daca zice : nimic. incearca sa o tragi putin de limba si daca totusi nu zice nimic, las-o. Iti va zice ea in cele din urma daca chiar este ceva.

| Pitagora a răspuns:

Ii plac ochii tai

| CrazyMofoPrincess a răspuns:

Poate te place sau încearcă să îți atragă atenția.