| Madalinutza_1398 a întrebat:

Buna
De ce majoritatea baietilor dupa ce intretin relatii sexuale cu o fata, indiferent daca aceasta e sau nu iubita lor, se lauda la prieteni?
Ce parere aveti despre acest gen de baieti?
Dau funda
Multumesc

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si fetele povestesc prietenelor lor, asa ca mi se pare o chestie normala, omeneasca.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cândva mi-a fost dat să aud din greşeală o discuţie "ca între fete".
Băi nene, deci cele mai porcoase discuţii pe care le port cu prieteni de mai bine de 10 ani şi la cele mai crunte beţii, sunt copilării în comparaţie cu o discuţie "normală ca între fete".
Aşa că nu mai arunca cu rahat unde nu e cazul!

| RXN a răspuns:

Un tip care-si respecta partenera, nu ar face asa ceva, iar daca o face, ori are increderea de sine prea scazuta, asa ca trebuie sa demonstreze celorlalti ca vezi, dom'le, si el poate, ori are prea mult spirit de turma.

| nobody_9468 a răspuns:

Prin asta se cosidera mai barbatiwinking. Sunt niste cocalari.
Bine ai zis majoritatea, nu sunt toti astfel crede-mahappy.
Si fetele se mai lauda uneori. I-am zis unei prietene ce bun e tipul meu, ca zguduie toti neuronii si tot sangele din mine, si dupa aia ce crezi?laughing
Oricum ei ii cam placea de el, cand a auzit asta a zis ca-l vrea o tura, in gluma. Dar stii cum e, in gluma zice omul adevarulwinking. Dupa care cand vad eu ca tipa e prea interesata de el, i-am zis ca nu-i bun d nimic, ca de'abia daca am avut un orgasm cu ellaughing)))). De atunci, de fapt situatia este recenta, acum 3 saptamani, zm zis ca nu-mi mai trebuie sa-mi laud partenerii oricat de buni ar fihee hee.
kongeriket are dreptatelaughing. Daca n-ar mai exista populatia acre ar zice ca femeia e curva daca are mai multi barbati, iti zic eu ca femeile ar face la felwinking.

Bafta.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Intr-adevar si fetele fac asa cu prietenele lor. Dar diferenta e ca atunci cand baietii se lauda, le fac un foarte mare rau fetelor. Sunt baiat si nu sunt de acord cu chestia asta. Asta tine de educatia lor. Si sa nu mai spunem ca sunt o gramada de baieti care se lauda si daca nu e adevarat...

| EllyFMS a răspuns:

Pt ca baietii sunt cretini.

Răspuns utilizator avertizat
| loving2008 a răspuns:

Pentru ca sunt frustrati si nesimtiti! Un baiat normal nu povesteste! Ce se intampla intre voi trebuie sa ramana intre cei 4 pereti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? ca sa se laude nu de alta sa-i faca pe aia invidiosi.
parerea mea, ca tot is baiat si stiu, e ca aia nu-s chiar asa multi in primul rand, si in al 2-lea rand e ca aia care fac asta is cei ce le place sa e laude rasfatatii etc. funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce noi fetele nu facem la fel?laughinglaughing Nu povestim fiecare partida de sex in detaliu celei mai bune prietene? Deci e cam la fel, nu`i condamna. La fel facem si noi:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord, povestim celei mai bune prietene dar stim ca din gura lor nu o sa mai afle nimeni
pe cand ei se lauda aproape tuturor prietenilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar asa este, eu inca nu am intretinut o relatie sexuala dar stiu ca asa sunt baieti din ziua de azi

| uitaaaaa a răspuns:

Da.foarte urat...se numeste imaturitate big grin consider ca asa au fost toti la o anumita varsta. dar o data cu trecerea anilor ei realizeaza ca nu e tocmai ''ceea ce-si doresc femeile'', etc, se maturizeaza si nu o mai fac, parerea mea.hmm...eu una as sta deoparte de acest gen. te complici degeaba plus ca apoi te mai vb si lumea pe la spate, ca asa sunt oamenii in general. oricum, imaturi, neseriosi, laudarosi etcccc