| MaDuulicii a întrebat:

Buna prieteni:Xbig grin! In ultimul timp nu ma gandesc decat la baieti si sex sau chestii de genu asta.adica imi place un baiat si seara visez ca intretin relatii sexuale cu el:-s...si ma gandesc tot timpul la chestii de genul asta:-s. voi ce parere aveti?hee hee. va rog sa nu radeti!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Mada!
Nu te speria e perfect normal. De vina sunt hormonii, au luat-o raznahappy
Asta li se intampla tuturor adolescentilor.
Trebuie sa stii sa te controlezi si sa eviti lucurile cu tenta erotica, ca sa zic asalaughing
Sa nu mai iesi o vreme din casa, poate iti vei reveni
e important sa stii ca e perfect normal, ni se intampla tuturor si e bine sa nu ne mai gandim.
Sa ai vointa si sa fii hotarata sa scapi de problemele cu hormonii happy
Bafta si ai grija d tine!

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna, Mada.

Dupa cum stii, in astfel de momente ca ale tale, la caini se numesc calduri.

Daca esti asemenea lor cel mai bine ar fi ori sa te racoresti, ori sa ti-o tragi cu cineva pana te potolesti!

M-am saturat de intrebari tampite ca asta!

Bafta:X

| SociallyDepressed a răspuns:

Hormonii sunt de vina.E bine ca nu pui in practica ce viseziwinking

| nIMic_3176 a răspuns:

Lasa visele! Treci la practica!

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Inseamna ca il doresti ca ai vrea sa fii cu el laughing.sau sa ai relatii cu elthinking parerea meabig grin...

| MaDuulicii explică:

@andra am 14 aihappybig grin

| MaDuulicii explică:

Ani*big grin

| MarianFCD a răspuns:

Hmm.parca te tin minte niste prieteni de-ai mei de seara trecuta, macar te-ai protejat? fundita

| andrutza_8374 a răspuns:

Cati ani ai?