| Alexandruuu88 a întrebat:

De ce noi baietii vrem sa punem mâna la sani/pruna la fete?laughing))

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Deoarece ne stimulează plăcut şi sexual.

Încearcă să-i pui mâna unei fete pe umăr să vezi ce simţi şi după ia-o şi pune-o pe fundul unei fete.
Bine, consider că, chiar contează la cine pui şi ce simţi faţă de persoana aceea.

Deci te sfătuiesc să te indrăgosteşti şi după să faci asta.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca provoaca placere, se elibereaza dopamina in creier cand faci asta, posibil amintire cand erai bebelus si sugeai laptic =explicatie freud

| Fatamuntilor a răspuns:

DE obsebati, din cauza hormonilor care vi se urca la cap!
Un baiat /barbat educat NU va face acest lucru!

| Pool77 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pardon, te corectez.
Un baiat pampalau mai exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voi nu stiti, atunci noi ce sa mai credem?

| Otto19 a răspuns:

Oamenilor le-a ramas in cap ca femeile cu sani mari sunt bune, pe vremuri, femeile cu tate mici erau cele mai cauta-te.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Pentru că sunteți ciudați happy Cine să vă mai înțeleagă?

| PIPER23 a răspuns:

Ca asa ne'a lasat Dumnezeu. Mai bine decat gay.

| Prodan_Paul_1999 a răspuns:

Dacă ți se pare ciudat, înseamnă că îți plac băieții!

| SnapMePls a răspuns:

Probabil pentru ca noi nu stim foarte bine aceste lucruri si vrem sa le cunoasem asa ca le atingem! tongue dar daca ai o sora mai mica sau din astea dorinta e mai mica pentru ca cunosti mai bine aceste chesti