| taniusa123 a întrebat:

Buna de ceva timp acum mi-a trecut dar am avut niste dureri suportabile in zona pragului de ce este ceva grav sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este mult prea vaga si incompleta informatia prezentata si din acest motiv nu se poata formula si oferi un raspuns obiectiv. Din moment ce durerile amintite au disparut, inseamna ca nici factorul generator nu mai exista, si probabil a disparut definitiv. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, scoate pragul, sa nu te mai impiedici de el si in felul asta dispar si durerile!