| pisiiiiiiiiiiiii a întrebat:

De ceva timp prietenul meu se comporta diferit a inceput sa ma ia mereu al misto daca nu ma ia la misto inseamna ca e nervos si isi razbuna nervi pe mine nu prea imi raspunde la mesaje ii trimit mesaj si il citeste dar nu raspunde sau uneori ii online si ii trm msj si cand ii trm la scurt timp se deconecteaza mereu e plecat mereu zice ca are treburi cu familia sau cu prieteni nu ma mai prea atinge.de o saptamana nu mai prea are chef de nimic mereu imi zice ca se simte rau ne plimbam ore in sir dar nu prea ma intreba nimic il vad foarte agitat pentru ca mai mereu are ticuri nervoase ca sa se miste fara sa isi dea seama e chiar foarte stresat se enerveaza cand vede ca sunt geloasa si chiar mai zis ca la urmatoarea data cand mai fac cheti de gelozie s-a terminat totul sad sigh nu ma mai ia de mana nu ma mai strange in brate nu ma mai saruta doar cand ma aduce seara acasa ma saruta si imi zice sa am grija de mine nu stiu ce sa cred eu cred ca ma insala altii spun ca e doar o schimbare temporala caci nu vrea sa imi demonstreze cat ma iubeste [oh go on ] eu nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Spune-i ca ai observat schimbarea de comportament... si intreaba-l ce s-a intamplat daca are nevoie de ceva. happy

| pisiiiiiiiiiiiii explică (pentru Ichnat):

Multumesc de sfat happy ieri am stat toata noaptea si am vorbit am ajuns la o concluzie ca ar fi mai bine sa isi rezolve si el problemele si eu pe ale mele si nu vrea nici sa ne despartin nici pauza ci doar sa il las putin sa isi rezolve niste probleme... Mi-a spus ca nu are pe nimeni in viata lui in afara de mine si ca e o stare temportala doar si ca voi vedea ca totul va fi bine... Mersi mult pentru sfat :*

| Ichnat a răspuns (pentru pisiiiiiiiiiiiii):

Cu placic! happy

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Incearca sa scrii "nu prea mai" in loc de "nu mai prea"

| Dariusuu a răspuns:

Copilării, ce mai.

Comunicarea vă lipseşte vouă. Este foarte importantă într-o relaţie. El e nervos tu eşti supărată şi nimeni nu înţelege nimic.

Deci, comunicaţi dragilor mai mult.

| ywar a răspuns:

Pisiii - eu cred ca ar trebui sa incerci sa faci sex mai mult cu cartea de romana. Face bine! Scrie cu punct si nu mai fa greseli de ortografie.
Cat despre dobitoc... aveti o varsta frageda, va cautati identitatea. Din pacate nu constientizati ca tineretea nu dureaza o vesnicie si ca micile orgolii se pot rezolva cu o vorba buna.