| Paul754880338 a întrebat:

De ceva vreme incoace, mai precis vreo doi ani imi place tare mult, mai mult decat inainte sa ofer sex oral prietenei mele mai mult decat sa fac sex normal. Am facut-o cu alte trei fete in ultimele 6 luni. Nu pot sa ma satur de asta, nu ma pot opri din a ma gandi la asta. Credeti ca devine o obsesie? Este anormal? Am i-a pussyman? Ce credeti? Nu radeti va rog!

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt uimit de ce cuvinte inventati, o obsesie este astfel
daca ocupa mai mult de 60% din timpul tau,daca te gandesti mereu la asta, daca cauti mereu chesti de genul, daca intervine in viata ta persoanala, adica numai manci, numai mergi la munca numa cu gandul la pusyy esti

| Violleta2022 a răspuns:

Poate doar iti place sa o vezi ca-i satisfacuta...
dar sa stii un lucr, fata are 2 felurid e iorgasme, unul clitoridian si unul vaginal.
Ceea ce-i faci tu ii provoaca orgasm clitoridan, ca cel vaginal se obtine cu un penis adevarat si cu multa munca.
Vezi ca la un moment dats e va plictisii de atata limbi si va vrea un orgasm vaginal, a sa ca, pune mana sa inveti a satisface si vaginal, daca penisul nu te ajuta, ca nu poti tine nici o femeie langa tine, doar cu o limbuta.

| Paul754880338 explică (pentru Violleta2022):

Mulumesc Ana

| Paul754880338 explică (pentru Violleta2022):

Nu am nici u fel de disfunctii erectile sau de durata

| Paul754880338 explică (pentru Violleta2022):

Dar am sa tin cont de raspunsul tau. Merci mult!

| Plato a răspuns (pentru Paul754880338):

Ugh, ce greseala...

| Paul754880338 explică (pentru Plato):

Adica?

| Plato a răspuns (pentru Paul754880338):

Sa tii cont de ce zice anamaria, aia e greseala. laughing o sa vezi tu.

| Plato a răspuns (pentru doctorandus):

Nu ma refeream la partea cu orgasmele, asta e putin relevant.

| sofisis a răspuns:

Cu alte 3 fete pe langa prietena ta? sau nu aveai prietena? Asta ar fi singura problema in povestea ta

| Paul754880338 explică (pentru sofisis):

Am o relatie stabila. Cele trei au fost, poate rodul curiozitatii si a pasiuni crescute in ultima vreme pentru oral. Nu ma intelege gresit nu au fost doar 4, dar mi-a crescut apetitul pentru asta in ultima vreme. Parca nu ma mai satur si nu pot sa imi scot asta din cap. Care este parerea unei fete despre un astfel de "fenomen"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai avut 3 fete in ultimile 6 luni, asta vine cam una la 2 luni, nu? Plus asta de acum - ceea ce inseamna ca se calculeaza putin altfel.Te-as intreba - ce naiba au in cap fetele astea de renunta la un baiat care le ofera pe tava sex oral la orice ora din zi si din noapte. Sper ca nu e o gluma, pentru ca nu numai ca as fi dezamagit, dar deja devin si putin ingrijorat.Adica daca le faci sex oral si ele te lasa intr-o luna,inseamna ca s-au inversat rau de tot lucrurile - au ajuns sa profite ele de noi, ne folosesc cum vor, dupa care trec la altul si probabil ca ne arata si cu degetul pe strada si isi spun intre ele „uite, ala e unu care mi-a dat si mi-a facut, e disperat dupa pasarica"...
Ne-au ajus blestemele, e clar.

| Paul754880338 explică (pentru anonim_4396):

Nu am fost parasit. Au fost doar niste aventuri superbe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un disperat tu, fetelor le place sa le folosesti tu cum vrei in timpul sexului. Doar ca e plin de târfe masculine.

Incluzand doar placerea ta, asta considera sexy intr-un tip sa il intereseze doar placerea lui.

| Paul754880338 explică (pentru anonim_4396):

Este un punct de vedere, desigur, dar "folosit" ori "folositor" sunt doar stigmate sau cuvinte care unora le creste sau le scade egoul folosindu-le. In sex totul este permis daca te conectezi cu persoana potrivita si asta nu doar ca sa bifezi o "victorie".

| Paul754880338 explică:

As dori de asemenea sa cresc numarul acela "3"...:-)

| mihai69 a răspuns (pentru Paul754880338):

Aha... deci de aia îți faci reclamă pe aici...winking

| Paul754880338 explică (pentru mihai69):

"Chiar si asa", cum ar zice Firicel.