| CosmynAdryan a întrebat:

Am inceput sa ma vad cu o fata de ceva vreme incoace. Imi place de ea si ea stie asta, dar nu inteleg un lucru... de cate ori ne intalnim la scoala sau undeva devine agitata, se mai balbaie uneori sau incearca sa ma faca gelos prin diferite chestii. Fata e mai timida, oarecum ca mine. Explicati-mi si mie cum sta treaba ca nu inteleg! Ce credeti? Ma place? Vreau un raspuns mai detaliat daca se poate! Multumesc anticipat, ofer funda celui ce ma lamureste si imi da si ceva ajutor...

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te place si te testeaza.

| neutrino a răspuns:

Fata te place, motiv pentru care devine agitata in preajma ta. Vorbeste cat mai mult cu ea, cu blandete, spune-i ca este frumoasa si chiar inteligenta, si atunci cand crezi ca si tu esti pregatit, invit-o in oras.

| frikk a răspuns:

Ca se mai balbaie = e mai emotionata, de firea ei!

Ca incearca sa te faca gelos = vrea sa-ti atraga atentia.incepe sa simta o atractie pentru tine. daca tu o vezi draguta si simpatica,
asa mai departe, continua sa te vezi cu ea.
si timpul usor usurel, o sa-ti raspunda la intrebari.
si o sa vezi singurel, pe parcus ce o sa se intamplehappy

Răspuns utilizator avertizat
| DeliaCute a răspuns:

Ai putea sa ne dai mai multe detalii despre lucrurile cu ea? Adica, sa ne povestesti exact anumite lucruri care ti s-au parut mai importante.Asa nu prea te putem ajuta.Esti sigur ca e geloasa? Nu am inteles mare lucru. Daca vei fi mai explicit promit ca te ajut.