| BabyThisIsMe a întrebat:

De ceva vreme tot am impresia ca un barbat ma place, dar nu stiu daca doar imi imaginez asta sau e adevarat ( presupun ca daca imi imaginez asta sau sunt atenta la gesturile lui inseamna ca il plac, nu stiu ce simt sincer).
De fiecare data cand ne vedem el imi arunca priviri, se uita putin prea mult la mine(stiti sentimentul acela). Cand nu ma uit la el si dintr-o data ma uit spre locul unde se afla, intoarce capul si kinda ma ignora putin, dupa aceea din nou vrea sa faca un contact vizual cu mine sau ma priveste cand el crede ca nu il vad. Intr-o zi mi-a spus ca isi aduce aminte ' foarte bine' ca i-am eu acum ( 2 luni cred) ceva.( M-am mirat,nici eu nu mai stiam ce am zis). Mi se pare ca incearca sa fie cat mai aproape de mine si de cate ori vorbeste ceva se uita spre mine, ca si cum numai pe mine m-ar vedea ( suntem mai multi acolo).
Voi ce spuneti? De ce nu incearca sa ma bage in seama, sa incerce mai mult decat aceste gesturi?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți ani ai și câți el?

| Freya1 a răspuns:

Cred ca poti sa il intrebi subtil ce parere are despre tine.Te dai ca si cum ai avea nevoie de un sfat si ii ceri parerea lui despre tine.
Daca te place iti vei da seama sigur si asa macar veti pute imparti pareri, complimente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E indrãgostit de tine, dar este foarte rusinos.
Sfatul meu este sa ii oferi timp, si "impinge-l de la spate" dar nici sa pari o disperatã.

| BabyThisIsMe explică (pentru anonim_4396):

La ce as mai putea fi atenta ca sa ma conving ca sigur ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am edit by the way, pãi tot ce ai zis tu. Contul vizual si "isi aduce aminte ' foarte bine' ca i-am eu acum ( 2 luni cred) ceva.( M-am mirat"
Are amintiri, si le-a impartãsit, te place de mai de mult timp, probabil de atunci.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man s-ar putea sa te placa dar ce fel de om o face asa pe furis eu zic sa iti pui semne serioase de intrebare e un pic ciudat daca e dragut vrrbeste cu el vezi ce zice poate e ok omul mai cunoaste-l nu poti asa numa un pic sa stii ce e de capul lui cine stie