| BunnyHoop a întrebat:

Deci zilele trecute am venit de la mare unde a fost si crushul meu in tabara si ca sa-i atrag atenta am cumparat un ciubuc si am incercat sa il ling mai "senzual" si am vazut ca el a observat asta si s-a uitat asa putin dubios, parca mirat. Ce credeti ca a insemnat asta? O sa ma bage in seama sau o sa ma evite de acum? crying(( Chiar imi place de el si incerc sa il atrag, toata tabara mi-am supt burta si nu mai puteam era cald de muream dar am zis ca poate ii atrag si lui atentia. El se uita asa la mine uneori dar nu intr-un fel anume sa-mi dea ceva de inteles, doar il mai prind eu uneroi. Ce credeti? Cand lingeam inghetata se uita la mine dar nu stiu daca de la faza cu ciubucul sau doar asa.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un ciubuc si am incercat sa il ling mai "senzual"

de ce nu treic direct la subiect și te incurci cu etape intermediare?

| BunnyHoop explică (pentru sierra1):

Pai nu pot sa trec asa direct sa sar pe el

| Werrich a răspuns:

Troll lvl 999

| Saiko10 a răspuns:

Trebuie sa lingi altceva ca sa il impresioneazi laughing), dar daca chiar vrei sa ii atragi atentia vorbeste cu omul, mai intai sa va cunoasteti si atunci ii dai semne ca il placi. ca daca vezi un strain care suge o inghetiata este putin cam ciudat.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimu7041 a răspuns:

Totul depinde de ce vrei tu
Daca vrei o relatie serioasa, nu o sa atragi un barbat serios asa, pentru ca ce ai facut tu se numeste oarecum avans sexual
Daca vrei doar sex... treaba ta, dar nu pot da sfat pentru asa ceva
Revenind la el: Incearca sa-l atragi altfel si pana la urma fi tu
Fi tu pentru ca acum 'iti sugi burta', dar pana cand?
Il atragi si apoi gata? Ii arati ca: "stii, de fapt. uite burta mea"
Nu este ok si sper sa o iei ca pe un sfat, eu NU arunc cu hate, chiar sper sa intelegi ceva din ce am spus
Multa sanatate si ai grija de tine. Alege sa faci ce trebuie