| anonim_4396 a întrebat:

de curand a inceput sa-mi placa de un coleg din clasa si cred ca ma place si el,gen ma tachineza sau imi spune 'sar'mana' cand plec acasa,insa din cate stiu,mi-a spus o colega ca a intrebat-o baiatul respectiv 'de ce sunt asa naiva?! nu mai inteleg,ma place sau nu? iar eu din firea mea sunt mai timida /inocenta,insa n vreau sa exagerez dar mi se spune des ca am forme frumoase si ca sunt frumoasa,dar asta nu ma ajuta cu nimic,atata timp cat am un caracter care nu prea da roade si nu prea atrage pe nimeni,la ce-mi foloseste,m-am saturat de mine, nu inteleg cine ma place si cine nu...va rog sa luati totul in serios si sa nu va bateti joc,daca puteti imi dati un raspuns,daca nu, ok! multumesc!

Răspuns Câştigător
| miruuunel235 a răspuns:

Poate ar ajuta sa il intrebi. daca esti timida nu prea merge. pune o prietena sa il intrebe asa mai in bataie de joc happy

2 răspunsuri:
| boylivgume a răspuns:

Ma scuzati pentru greselile facute!

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Cam putine informatii, pentru a trage o concluzie. Vezi sa nu tragi tu o conlcuzie pripita. Doar pentru ca iti e prieten nu inseamna ca simte mai mult decat atat pentru tine... Verifica terenu, ca.i minat. Cum a spus si miruuunel235, pune pe altcineva sal intrebe asa mai in 'joaca', ca sa zic asa