| FroZeN8 a întrebat:

Heii baiatul pe care-l plac a fost intrebat de catre un coleg daca ma place el a spus care-i problema... iar acum cate va zile am rugat o colega sa il intrebe si a spus ca nu ...ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| LifeIsHard a răspuns:

Buna. Deci, eu sustin ca te place. Pentru ca colegului tau i-a zis care-i problema gen: da, te oftici? Si, normal ca prietenei tale nu i-ar fi recunoscut, deoarece iti zicea tie si ii era frica! EU zic sa mai vorbesti cu el de teme lectii orice, si la un moment dat sa ajunge-ti la chestia asta cu de cine ii place cui. Si cine stie, poate sa iti recunoasca! SI sa recunosti si tu, si sa fiti impreuna! Mult succes! :*

3 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Cand sunteti singurei saruta-l neasteptat.Merge mereu baftalaughing FUNDOI?

| eu123456789 a răspuns:

Probabil ca e genul de baiat mai timid... Daca nu te place sunt sigura ca il vei cuceri.

| Gyganzie a răspuns:

Evident ca te place deoarece acel coleg, cand l-a intrebat a spus care-i problema
adica nu te baga cumarveni dar ai gresit ca ai pus-o pe colega ta sa il intrebe deoarece el stie ca voi sunteti fete si comunicati inntre voi deci te place dar n-are curaj sa spuna sau iie rusine.