| malynn a întrebat:

de curand am inceput sa plac o fata care e foarte cool(nu numai eu zic astawinking ) intr-o zi i-am spus pe mess asta, dar ea stia deja pentru ca o aflat de la un coleg. faza e ca desi era singura, mi-a spus ca nu poat fi cu mine. la scoala ne intelegem ft bine si odata chiar m-o si sarutat. deci inca nu inteleg de ce a spus nu. aveti voi vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

E o fata cool. îi place sa fie in centrul atentiei si sa aiba cati mai multi fanihappy
Daca a zis ca nu vrea sa fie cu tine poate nu te iubeste, sau te iubeste si se ascunde de ceilalti.
Imagineaaz'ti ca daca se cupleaza cu tine, isi va pierde toti admiratorii.
So, gaseste o fata draguta, fara atâtia catelusi in calduri dupa ea.
Succes!

2 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Mi se pare ca tipa asta foarte COOL se joaca cu tine.si cu cei din jurul ei.genul asta de fete care sunt cool, vin la tine, te saruta si se prefac ca ploua nu sunt fete de treaba, nu sunt genul de tipe care vor avea in curand o relatie serioasa.eu zic sa incerci sa o placi pe alta, nu pentru ca ar fi cool, ci pentru ca ar fi o fata in preajma careia sa te simti ft bine si sa fi tu insati cu ea.

| Strawberry_3130 a răspuns:

1: Cum ai tupeul sa-i marturisesti unei fete ca-ti place de ea pe messenger si nu in fata!? Daca eram in locul ei primul lucru pe care l-as fi facut cand ne-am fi intalnit ar fi fost sa-ti dau o palma bine meritata.

2: E clar ca nu intelegi/stii mai deloc persoana pe care o placi, pana si comportamentul ei (daca stii sa citesti limbajul nonverbal al oamenilor) ti-ar fi putut da de inteles de ce nu poate sa fie cu tine. Ah si sa stii si tu: un sarut pe obraz nu inseamna ca o fata te place enorm de mult, in unele cazuri asa fac prietenii! Trebuie sa intelegi o fata inainte de a te cupla cu ea (poate are probleme personale sau n-are incredere in sine de nu poate sa fie cutine etc.)

Chiar nu-mi place sa critic oamenii dar cand vad la ce a ajuns generatia asta ma intristez.