| lunathemoon a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva big grinFara chestii sarcastice va roghappy

Deci la inceputul anului a vent varul unui coleg de-al meu si diriginta l-a mutat in fata mea.Ne intelegeam de parca eram cei mai buni prieteni (ok si mie imi placea de el :3 ) asa si de la un moment dat prin Decembrie a inceput sa ma ignore,vorbeste doar din obligatie cu mine.
De curand am aflat de la colegul ala(varul celui care ma ignora) ca i-a zis ca sunt analfabeta,proasta, etc si nu inteleg ce am facut. Dinainte sa stie ca il plac ma ignora asa ca a aflat(de la altcineva ca il plac) si a inceput sa ma jigneasca pe la spate.Nu aveti idee ce a patit? Inainte era foarte respectos,dar s-a imprietenit cu un coleg mai nesimtit si a devenit si el...Dar oricum,nu aveti idee ce sa fac? Adica de ce ar vorbi asa de mine? Cand l-am intrebat el a zis ca "glumeste" si nu are nimic cu mine, dar a continuat asa.Deci raspundeti-mi va rog la o intrebare:
De ce se comporta asa(poate si voi ati patit)?
Si ce sa fac sa ma reimprietenesc cu el ca sa il fac sa termine? Ar fi bine sa ii zic dirigintei?
Va rog! FUNDA :*

3 răspunsuri:
| glioppp a răspuns:

Tipu 100% nu a mai fost intr-o relatie pana amu si nu stie cum sa se comporte ca sa nu rada clasa de el ca suteti impreuna asa-i si la mine in clasa laughing
sau ii un mitocan si atunci nu ai ca sa-i facirolling on the floor

| Cristina2004 a răspuns:

Daca te ignora, nu il zice dirigintei vei inrautati situatia...Mai bine ar trebui sa te uiti fata in fata cu el si sa il intrebi de ce face asta si daca spune ca glumeste, spune-i ca nu mai sunteti nici prieteni nici colegi etc..Cred ca face asta ca sa te enerveze sau a avut un anturaj rau si ar trebui sa vorbesti cu acel anturaj si sa il rogi sa te ajute...