| Mla a întrebat:

Buna tpu...sunt intr-un moment cand pur si simplu nu stiu ce sa fac. Faza e ca anul trecut am inceput sa vorbesc cu un coleg de scoala de aceeasi varsta cu mine, totul mergea excelent pana cand dintr-o data el a refuzat sa mai vb cu mine ba mai mult a inceput sa ma jigneasca, ne-am certat foarte rau atunci..si nu ne-am mai vorbit pana acum 1 saptamana cand el si-a cerut scuze pentru felul cum se comportase.l-am iertat, si nu doar pentru ca asa e felul meu.dar il plac enorm de mult..am inceput sa vorbim iar si sa ne intelegem din ce in ce mai bine..imi tot spunea pe parcursul convorbirilor noastre ca o fata il tot streseaza si ca nu vrea sa inteleaga ca nu o place..azi din vorba in vorba mi-a spus ca de fapt este o fata foarte frumoasa..eu ce sa mai inteleg din asta? Poate ca exagerez eu, sunt o fire foarte geloasa. Ce ma sfatuiti sa fac.si va rog eu fara jigniriwinking

Răspuns Câştigător
| Lydiaaa a răspuns:

Pai atunci mai adu tu vorba de voi doi, si spune-i ca si tu il placi.Dar fii discreta.Din moment ce ti-a spus si el ca te place...Si fata cu tipa aia, cum am zis, cred ca vrea sa vada cum reactionezi sau ceva de genul.happy

5 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Nu te teme daca asa a iesit odata. Daca a facut odata nu inseamna neaparat ca o va face iarasi. Stiu ca sunt oameni care zic ca nu e asa, dar iti garantez eu ca asa e. Dai o noua sansa, ai incredere in el, dar fi atenta.

| Mla explică (pentru dasdsad):

Multumesc din suflet pentru sfat :*

| Lydiaaa a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa...Eu cred ca te place si este genul de tip care ii este frica sa spuna.Incearca sa aduci vorba de "voi doi" in conversatie si vezi cum decurg lucrurile.Succeskiss

| Mla explică (pentru Lydiaaa):

El mi-a spus ca ma place si mereu aduce vroba de ce a facut si spune ca ii pare foarte rau.

| Mla explică (pentru Lydiaaa):

Sincer nu stiu ce sa zic..imi e frica..pt ca asa am facut prima data cand am inceput sa vorbim..si a iesit ce a iesit.multumesc pentru sfat :*

| Lydiaaa a răspuns (pentru Mla):

Pai atunci mai adu tu vorba de voi doi, si spune-i ca si tu il placi.Dar fii discreta.Din moment ce ti-a spus si el ca te place...Si fata cu tipa aia, cum am zis, cred ca vrea sa vada cum reactionezi sau ceva de genul.happy