| anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am despartit de prietenul meu cu care am fost impreuna aproape 2 ani! A fost plecat in italia cu tata, dupa ce a venit si-a cheltuit toti banii, si-a imbracat prietenii si restul banilor i-a dat pe bauturasad. parintii mei l-au sfatuit ca nu e bine ce face, dar el s-a suparat si a inceput sa-i jigneasca, de atunci a inceput sa imi vorbeasca urat, sa ma ia la misto, ma ameninta.eu il iubeam si am continuat relatia cu el pe ascuns(nu stiu ce a fost in capul meu). ma suna si imi zicea ca s-a terminat totul intre noi, ca are pe alta, apoi dupa 2-3 zile isi cerea scuze si imi spunea ca ma iubeste, eu mi-am pierdut increderea in el si i-am spus ca vreau sa ne despartim, si cand a auzit asta, a spus ca el se sinucide, i-am mai dat o sansa, dar la nici o luna dupa asta, mi-am dat el papuci.eu inca tin la el, dar nu vreau sa mai fiu cu el, o sa-l uit.big grin.de curand, vorbesc pe mess cu un coleg de liceu, pe care il plac mult.si el ma place pentru ca mi-a spus asta, dar din pacate este combinatsadcred ca ma indragostesc, ce as putea face ca sa fiu cu el? relatia pe care o are nu este sigura, s-a combinat cu aceea fata dintr-o prostie. mi-a spus clar ca ma place, ca sunt frumoasa. dar ezita sa-mi ceara sa fiu cu el. de ce face asta? cum as putea sa fiu cu el. va rog. astept sfaturi si idei. va pup:*

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu complica lucrurile! e plina lumea de baieti si fete!

| BubuLina999 a răspuns:

Pai probabil ezita asta pentru ca nu stie cum sa. i dea papucii fetei cu care sta. tu ar trebui sa. i spui ca daca te place si vreti sa fiti impreuna ar trebui sa vorbeasca cu fata cealalta si sa. i spuna adevarul.trebuia sa riste ca sa castige, asa ca nu are nimic de pierdut. mai vorbeste cu el si rezolvati problema. pwpici si succes cu baiatul acela

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai mai ast si u sa se desp de ea daca nu mere si asa o sa fii cu el bafta :*

| jolie a răspuns:

pai mai asteapta si tu putin sa se limpezeasca apele daca intr-adevar te place rupe relatia cu acea fata si va,, combi,,
iar in legatura cu fostul da-l in masa de ratat tu ai nevoie de ceva mai bun nu de toti boski happy

| roocsy_7763 a răspuns:

Stii baietii nu vor niciodata o fata care i se ofera pe tava, prefera sa o cucereasca ei. Nu il bate la cap,... fundita?!batting eyelashes