| Corina_7756 a întrebat:

De la inceputul anului imi place de un baiat care e clasa a 9 iar eu sunt a 8.Imi place foarte mult de el cand il vad parca am fluturi in stomac.Nu am mai simtit asa ceva pentru cinevaworried.As vrea sa intru in conversatie cu el, de fiecare data cand il vad ma uit fix in ochii lui si observ ca si el dar imediat ma rusinez si ma retrag, dar niciodata nu imi zambestethinking Prietenele mele il cunosc si ies mereu cu el pe afara, dar cand ies si eu cu ele, el nu vine. Daca le-as spune ca il plac ar face misto de mine.Si eu chiar mi-e rusine sa ii exprim sentimentele mele fata de el. Ce sa fac? dau fundita; x

Răspuns Câştigător
| alala_1605 a răspuns:

Fix cu problema asta ma confrunt si euwinking. si e aiurea el si'o dat seama ca'l plac si m'o intrebat si i'am zis ca da la inceput nu a vrut sa fim prieteni. da' dupa cateva sfaturi de la un prieten comun. l-a convins sa fie amik cu mine. mdeaa si i'am zis si eu sa stearga o poza de pe hi5.ca arata aiurea. si s'o suparat si i'am cerut scuze cel putin de 7 ori rolling eyes. si acum ma ignora. si my bf colega de clasa cu el incearca sa il intrebe ce are cu mine el nu raspunde. si eu fac faza asta cu privitul'laughing si nu mi zambeste. da' baietii de la el din clasa :X:X:X:X:X prea tarilaughing deci draga, mai intai... faci rost de id-ul lui... sa nu i dai sfaturi ca o sa ia aiurea lucrurile. spui cum te cheama in ce clasa esti. si gasesti un subiect cu ar fi Counter strike sau Cross Fire. despre cantareti melodii la mine mergehee hee si'l intrebi: Vrei sa fim amici? mie mi-o mers cu celelalt tiphee hee mai de treaba ce-i dreptlaughing si suntem amici smug doar prin o vorba pe netsmug si dupa vizualizarea hi5-ului laughing, si bine ca nimeni din clasa nu stie ca'l placlaughing e aiurea de aia ma ignora primul tip, si tbie sa-ti tii iubirea secreta ca sa nu se bage handikpati si sa stice tot, si poate dupa o luna 2 ii spui : am sa-ti spun ceva da' gasesti momentu' potrivit, si loku' potrivit unde sa nu va deranjeze nimeni si poate atunci il saruti la mine o mers whistling> sper ca te-am ajutat bye

1 răspuns:
| monica1234 a răspuns:

Vorbeste u el