| Corina_7756 a întrebat:

De la inceputul anului imi place de un baiat care e clasa a 9 iar eu sunt a 8.Imi place foarte mult de el cand il vad parca am fluturi in stomac.Nu am mai simtit asa ceva pentru cineva.As vrea sa intru in conversatie cu el, de fiecare data cand il vad ma uit fix in ochii lui si observ ca si el dar imediat ma rusinez si ma retrag, dar niciodata nu imi zambeste. Prietenele mele il cunosc si ies mereu cu el pe afara, dar cand ies si eu cu ele, el nu vine. Daca le-as spune ca il plac ar face misto de mine.Si eu chiar mi-e rusine sa ii exprim sentimentele mele fata de el. Ce sa fac? dau fundita; x

Răspuns Câştigător
| ValyMha a răspuns:

Spunele prietenelor tale daca iti sunt prietene adevarate vor intelege acesta este sfatul meu (astept fundita laughing )