| ζøvع a întrebat:

Hi! Am 12 ani si imi place de un baiat din clasa mea.La inceputul anului el murea dupa mine dar mie nu imi placea de el, acum mie imi place de el si nu stiu daca lui ii mai place de mine, am auzit ca ii place de o alta fata(nu cred). Ieri am avut o excursie mica, pana la Satchinez(La iesire din Timisoara). Acolo eu si cu prietenele mele ne tot faceam poze si el se uita frumos la mine cand imi faceam poze si tot isi dadea coate cu baietii.Se baga si el in seama dar nu stiu sigur daca ma mai place. Ce as trebui sa fac ca sa ma placa ca altadata? Pur si simplu nu am simtit pentru nimeni ce simt pentru el. app fundita

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Stii cum vine vorba: iti dai seama cat de importanta o anumita persoana doar dupa ce o pierzi.Eu,dupa cum povestesti cred ca te place daca se uita la tine insistent si sa zicem ca colegii lui stiu din cate imi dau seama.Ar trebui sa incepi sa te aproprii de el ca amica mai intai, sa va cunoasteti apoi incearca sa ii arati ca il placi mai indirect.Zambeste-i,uitete la el mai des, in pauze mai iesiti impreuna. Daca el mai tine la tine, isi va da seama si va face primul pas.happy

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Probabil face pe dificilul ca sa se razbune pentru data trecuta ca nu l-ai bagat in sema.tu nu renunta, da-i atentie in continuare

| forever4you a răspuns:

OMG si eu am fost in aceeasi situatie, din pacate eu l-am uitat cum a facut si el de altfel si acum sunt impreuna cu cel mai dragut baiatlove struck dar ma rog revenind la tine incearca sa te dai pe langa el sa-i creezi impresia ca-l placi si atunci poate isi va recunoaste si el sentimentele fata de tinewinking

Bafta!

| bomboana_4134 a răspuns:

Fii tot aceiasi de atunci! Si nu trage atentia la el (sal urmaresti )!

| Roxy_6425 a răspuns:

Sa gasiti o tema de discutie interesanta si sa vorbiti, adica cu el...