| Georgescu_Albert_1995 a întrebat:

Imi place de o fata (blonda, ochi albastri )ma rog fata ideala.mi-a placut de ea acum 1 an si o cuceream din vorbe si ea ma placea dar apoi timpul a trecut si neam cam racit..INTRE timp mi-a placut de alta fata si ei de alt baiat... Dar acum observ la scoala ca incearca sa petreaca timpul cu mine si imi face avansuri.Mie oarecum frica sa o intreb daca vrea sa stea cu mine deoarece mereu cand am intrebat-o statea cu altul dar acum chiar cred ca o sa vrea.Ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| OviTM a răspuns:

Ia-ti inima in danti si fa-o ca nu pierzi nimic si cu rusinea mai mult te consumi dc nu o vrajesti ca inainte?tongue