| rhadoo_3209 a întrebat:

Mie imi place sa ofer sex oral unei fete fara sa primesc neaparat ceva in schimb. E normal? Fetelor, va place sa primiti oral?

Răspuns Câştigător
| zayidee a răspuns:

Stai sa vezi angoase... apoi cate or sa zica vaaai ce gretos, n-as face una ca asta niciodata... apoi trec cateva ore si vezi intrebari de genu, daca i-am facut iubitului sex oral, raman insarcinata? acu revenind la raspuns.nu vad de ce nu ar fi normal, atata vreme cat va place la amandoi, exista conditii de igiena, si stii ca nu te poti alege cu vreo boala, go ahead

12 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Wow. frate cati ani are ela asta? :O:O. ***. ce repede se maturizeaza unii. cand aratam ca ea ma jucam cu puta'n nisip. asa. trecand la intrebarea ta : logic ca ne place sa primim oral. indiferent daca recunoastem sau nu. Orgasmul clitoridian se obtine cel mai simplu, deci e mai satisfacator chiar decat penetrarea. Deci da, ne place oralul. Si daca o fata isi iubeste partenerul, ar putea si ea sa ii ofere un oral de calitate, dar doar daca vrea (Desi majoriatea spun "Pff ce scarbos, n'as face asta niciodata", multe fac sex oral partenerului, si chiar le place). Vorbeste cu prietena ta si, poate vei incepe si tu sa primesti oral.happy bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Mie una nu-mi place sa fac sex inca, dar sunt fete care le place si le ofera o amumita placere sexul oral

| PoOfarina a răspuns:

Pai la cum ai pus problema - "fara sa primesc neaparat ceva in schimb"- ce problema poate sa fie?! Si sincer acu`, te astepti sa primesti vreun raspuns negativ la cea de a doua intrebare?!hee hee Ma rog... poate sunt si din astea mai "timide" sau "neexperimentate".

| covexrobu a răspuns:

@markelynio tu ne faci mai mult de ras decat rhadoo. Daca omul iubeste o femeie si face asta din placere nu vad de ce sa ii fie rusine sau ne faca de rusine. Atat timp cat iubesti o persoana faci orice ca sa va simtiti bine.

| Mihaic93 a răspuns:

Ai experienta in laba de 3 ani, exersatul pe mana nu se pune.

| cyufulyky a răspuns:

Dalaughing cui nu-i i-ar place ma intreb oarethinking si pentru meu oferea si nu primea nimic [adica fostul] scuze:d

| IrInA_3016 a răspuns:

Nu am prea auzit fete sa spuna ca nu le placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God! cCe-i pe ela asta? se crede atata de 'mistoaca' cu numele ei :-o... daca va uitati sa vedeti se rasp a mai dat. in fine. revenind... e normal, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum exista baieti carora nu le place sexul oral, exista si fete. putine ce-i drept big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer dragoste fetelor singure, daca doriti sa vorbim va astept la id ul : ady_barosanu77 Va pup!

| andru_1090 a răspuns:

Buna, daca sunteti fete frumoase si doriti sa experimentati senzatii tari va astept sa vorbim pe id ul :ady_barosanu77