| anonimcunume a întrebat:

de o vreme am tot vorbit cu o fata draguta pe mess. eu o plac si ea ma place pentru ca a zis "pacat ca esti mai mic"(sunt mai mic ca ea cu 1 an). ne cunoastem foarte bine avem aceleasi hobiuri. ce este de facut PLS

Răspuns Câştigător
| Helpmeeveryday a răspuns:

Incearca sa te apropii tot mai mult de ea, incearca o relatie cu ea, explica-i ca varsta nu conteazawinking
Nafta!

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ii poti spune ca nu e nicio problema daca esti mai mic cu un an. Si chiar nu e...decat ca ea, mai tarziu, poate o sa vrea sa iasa cu baieti mai mari si tu trebuie sa nu suferi din cauza asta.