| Pandarzv a întrebat:

Salut TPU
Am o amica care ne cunoastem de mult, cam de cand eram mici, acum am 14 ani si ea la fel, iesim de obicei pe afara.
In ultima vreme a inceput sa imi placa de ea, am vorbit pe mess si i'am cerut sa imi zica ce parere are despre mine, a zis ca simpatic, amuzant, sociabil, prietenos, un prieten foarte bune pe care ar conta oricand, apoi a zis sa ii zic si eu ce parere am despre ea. I'am zis ca e draguta prietenoasa, de treaba, si ca ma face sa zambesc.Eu sunt rapper, ea e... ca o fata obisnuita, ( are sanii, are fund ). Vreau sa stiu ce sa fac pentru ca as dori sa existe o relatie intre noi. Ea ma place sau ce?
Si niste sfaturi cum sa actionez daca puteti sa imi dati ar fi perfect!
Dau funda pentru cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| RonyJey a răspuns:

Fetele sunt dificile si acum ai putea incepe sa ii bati apropouri despre o relatie dar sa nu o dai direct, doar sa vezi cum reactioneaza. Sun-o des si vezi cum vorbeste cu tine, daca e dispusa sa vorbeasca mai mult cu tine si daca nu iti da cu flit, atunci mai mult ca sigur te place, dar in cazul de fata cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti pentru ea si sa o intrebi daca simte acelasi lucru, iar daca nu, inseamna ca nu merita sa stai dupa ea.

2 răspunsuri:
| Pandarzv explică:

Am uitat sa zic ca am o personalitate foarte puternica ( nu vreau sa ma laud sau cv dar am uitat sa mentionez)

| tariFar a răspuns:

Incet.incet da niste apropouri despre o relatie cu ea dar nu foarte insistent. Vorbeste in continuare cu ea mai deschis, alint`o si o sa vezi daca si ea te place si pana la urma o sa aveti o relatie.happy