| Ileana47 a întrebat:

Am o intrebare daca ma poate ajuta cineva, sunt in ziua ovulatiei, iar prietenul meu si-a introdus penisul in vaginul meu pentru cateva secunde, nu a ejaculat, a durat doar putin timp. a ejaculat peste 10 minute pe genunchiul meu. exista riscul sa raman insarcinata chiar daca a durat foarte putin si nu a ejaculat? pe net scrie pe unele site-uri ca da, e posibil, help me, please

Răspuns Câştigător
| Evolettee a răspuns:

Ca sa rămâi însărcinată trebuie sa ejaculeze IN TINE

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu, din moment ce a ejatulat in alta parte, nu,

| Ileana47 explică (pentru DaniTDCI):

Multumesc mult pentru raspuns ❤

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Ileana47):

Man ai grija ca nu e exact adevarat totusi... exista un risk, dar e foarte mic. data viitoare eu va sfatuiesc sa va protejati 1000% dar oricum mi se pare ca cresterea de populatie in declin deci nu e chiar asa de rau daca avem mai multi copilasi!

| missfatadelatara a răspuns:

Normal ca ramai, unde ți-a fost capul?
Ilenuțo, ascultă bine, data viitoare nu mai face prostii dintr-astea!
(Asta dacă nu cumva vrei sa fii mamă. Cine știe ce e în mintea ta...)

| Ileana47 explică:

Nu accept raspunsuri ca acestea si nu sunt tarfa.