| DarkGirl a întrebat:

de regula imi venea menstra la 35 zile, luna trecuta mi-a venit la 29 zile, si luna asta daca s-a facut a 29 zi trebuia sa imi vina azi, si nu mi-a venit straight face pot sa fiu insarcinata? ultimul contact l-am avut cu 1 zi inainte sa imi vina luna trecuta si protejat cu prezervativ, ar insemna 1 luna de sarcina, nu am simptome greturi, nu am nici un simptom, e posibil totusi sa fiu insarcinata? sunt foarte ingrijorata straight face am facut 2 teste si a 2 liniuta iesea dupa vreo ora dar in format alb, nu roz, sunt foarte ingrijorata crying e posibil? deci trebuia azi sa imi vina

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Stai linistita ca o sa vina zilele astea nu ai nimic doar intarzie putin

| emilia21 a răspuns:

Testul de sarcina nu mai este valabil dupa o ora, cel mai bine ar fi sa mai faci unul dupa 48 de ore.Sau poti merge la un doctor ginecolog, pentru a scapa de indoieli,. multa bafta

| AnaBejenaru a răspuns:

Am patit si eu asa pana mi sa reglat, si insarcinata nu cred ca poti sa fii, n general ar fi trebuit sa ai greturi, sau acele simtome... dar o vizita la medic nu strica

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai mai fa un test sau mai bine du-te al ginecolog ca sa nu fie prea tx :*

| msonegirl a răspuns:

Stai tu linistita. Menstra ta nu e regulata! Iti va veni, te asigur.

Nu te speria, ai avut contact protejatwinking testul este negativ, ce mai vrei?

| cineva_4576 a răspuns:

O vizita la ginecolog te-ar scapa de toata teama... asa ca nu mai sta si fugi. teste de sarcina pot fi inselatoare, am patit-o pe propria piele... orice e posibil, asa ca stii ce ai de facut si data viitoare protejeaza-te mai calumea.
O zi buna!