| laurav a întrebat:

de un timp ma simt singura si deprimata. vreau un iubit sau sa am cu cine sa discut mai mult! ce sa fac plang noaptea, cand vad doi indragostiti ca se saruta ma simt foarte naspa. ies in oras cu prieteni incerc sa uit de chestia asta, dar nu imi reuseste. am avut niste relati inainte dar nu puteau fi relati de durata. Ce sa fac sa gasesc persoana potrivita? sau ce sa fac sa uit de singuratate?

va rog nu va bateti joc!
multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| kindaloveful a răspuns:

I-ati un caiet sh scrie o poveste de dragoste punete in locul acelei fete sh acolo imagineazatzi lokuri in care te duci cu acel baiat chestii pe care le faci cu el... funditabatting eyelashes?

20 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

De unde esti?

| bOse a răspuns:

Da-mi pm

| AkexD a răspuns:

E imposibil sa incerci sa-ti uiti propriul trecut, asta in cazul in care starile tale provin de la o asa zisa relatie (din trecut )si mai e imposibil ca tie la momentul de fata sa nu`ti placa de vreun baiat, fie din gasca ta, fie din clasa ta(daca mai esti la scl) s. a. m. d.
Incearca sa filtrezi cu cel de care iti place si sigur o sa uiti de singuratate.

bafta!

| Annie_3559 a răspuns:

Sincer te inteleg perfect prin ce treci.Am fost si eu in situatia aceasta si chiar uneori mai sunt. Dupa ce am incheiat o relatie ce a durat 7 luni e normal sa ma gandesc in trecut si sa vad cupluri pe strada si sa realizez ca am pierdut ceva si ca imi lipseste. Dar timpul nul pot da inapoi, deci trebuie trait prezentul. Eu si acum vad baieti care imi plac e imposibil sa nu vezilaughingsi na ma gandesc la viitor incerc sa-mi fac un nou prieten, nu cred ca nu`ti palce de cineva asa ca persoana, incearca sa cunosti, fii deschisa nu te mai consuma pentru un lucru de acesta.Pwpici :*bye bye

| JuStKid a răspuns:

Ciao! vreau eu sa te ajut. da-mi un msj cu idu tau si discutam mai multe sunt un bun ascultator si am ajutat multi prieteni cu genu asta de drama... daca doresti poate reusim sa ne apropiem si sa trecem peste asta! te pup si ast msj! daca doresti

| ioana_7867 a răspuns:

Mai Laura, ia priveste putin pe geam.Vezi ce albastru e cerul? Simti cum te incalzesc razele soarelui? Simti? Baietii. vor veni si baietii.Nu trebuie sa fii suparata din cauza asta.Iesi cu prietenele tale in parc, la o inghetata, aduceti-va aminte de vremuri bune, mergi sa dansezi, sa te plimbi cu bicicleta.Sunt atatea de facut si tu esti inca atat de tanara.Hai lasa supararile!

| DjBoBgY a răspuns:

Am citit intrebarea ta si cred ca pot sa te ajut sa treci peste si poate si mai mult big grinbig grin sunt un baiat f de treaba si te astept pe mess sa vbim si poate sa ne si cunoastembig grin Da si tu un mesaj cu id-ul tau de mess big grin. te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trista singuratatea, asa e dar poti chiar sa ai iubit si sa te simnti sincura sau viceversa.Este vb despre tine nu despre un iubit, iesi afara cu prietenii si nu iti mai petrece atat de mult timp gandindu te la un iubit si nu, nu toti cei pe care ii vezi tu in parc de mana sunt fericiti.Este bine sai ai pe cineva sa nu sa cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie un jurnal. Apoi dă-i foc (opţional). (Nu fac mişto; e chiar terapeutic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna laura sunt un baiat care daca il las sa te ajute te ajuta cu mare drag cu niste vorbe de care o sa iti fie de folos si eu am trecut prin asa ceva si pot sa te ajut daca vrei sa vb id meu de mess este zohan_boy te astept acolo si vb mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mi ar face placere sa te fac sa uiti de singuratate uite id ul meu de mes cokkanu poate iese ceva! pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai; nu te mai gandi la singuratate; la un moment dat o sa cunosti baiatul potrivit.

| BossMan a răspuns:

Sall. si eu sunt in aceeasi situatie. da msj privat cati ani ai? de unde esti si da-mi idu tau k poate ne cujnoastem, sssh daca ne placem, poate ne unim singuratatile. si eu am aceeasi problema. parca mor de singuratate, si mereu sunt suparat.

| Username_7426 a răspuns:

Da`mi add la miss_naughty00 ( e ID lu sor`mea da` nu intra pe net ) si vorbim happy

| Vilinsky_Bogdan_1995 a răspuns:

Buna am citit mesajul tau si m-am gandit sa te ajut mai bine sa vorbim pe facebook daca vrei bogdan vilinsky astept raspuns mersi

| TTTLauraTTT a răspuns:

Ai putea sa te intalnesti cu un alt baiat eu asa am facut.

| lucianpopescu06 a răspuns:

Eu caut o fata serioasa de mult timp, dar se pare ca sunt pe cale de disparitie! Fetele din zilele noastre se uita doar la partile financiare!, nu mai au demnitate!