| 123401 a întrebat:

de unde stiu daca ma place o fata sau nu
Deci de multe ori ma uit la ea se uita in ochii mei iar dupa 5 secunde imi spune sa ma uit in alta parte
Cand trece pe langa mine se uita mereu cu coltui ochiului
Iar cand iam dat un martisor a spus (A si anonim imi da un martisor, dupa care multi au zis ca nu o sa se spele pe fata o saptamana ba nu doua dupa care ea a zis nu exagerati ) de multe ori cand fac ceva gresit si ii ceri iertare se uita foarte serios la mine parca e nervoasa si spune bine.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Simplu: nu te place.

| Vi003 a răspuns:

Fitoasa fata asta, te cam conduce "din ochi"!

| ZambetDeGheata a răspuns:

Cel mai probabil nu te place

| ANDYhelpnow a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar inseamna ca nu te place... poate nu e persoana potrivita...