| Catinca97 a întrebat:

Hei :*

Am o mică problemă Deci am o "dilemă" in legatură cu fostul meu prieten. Nu ştiu daca ma mai place sau nu. Adevarul este ca acum trei luni l-am intrebat daca mai tine la mine(nu daca ma place), pentru ca eu inca tineam la el, şi el a spus ca sentimenul nu este la fel, sorry. După ce mi-a spus chestia asta, parce ceva din mine stia ca asa va fi... si alta parte din mine spunea ca inca mai tine la mine. Apoi m-am suparat pe el, gen, si i-am dat block si l-am sters si din lista de la mess, acum cateva zile l-am scos de la block. Bun, el este genul de persoana foarte orgolioasa, şi ştie ca nu ar avea de ce sa-mi spună adevarul, pentru ca oricand mi-l poate spune, fiindcă ştie ca eu o sa fiu mereu acolo cand o sa ma sune sau o sa vrea sa vorbim. Când trece pe hol, si ma vede, parca se uita in gol sau in alta parte, il mai vad(cu coltul ochiului) ca se uita la mine din cand in cand. De obicei nu putea sa stea fara sa vorbeasca cu mine o luna sau doua. El mereu ma baga in seama si ma suna, chiar daca vorbeam rar, vorbeam cu orele ca sa ne ajunga după iar o luna doua nu mai vorbeam(pentru ca el nu ma baga in seama) si iar ma baga in seama. Cand incerc sa vorbesc cu el, uneroi e sictirit alteori e "heey ce faaaci? " Nu mai ştiu ce sa inteleg, e o persoana foarte complicata. Mulţi imi spun ca inca ma mai place, da' nu mai ştiu ce sa mai cred.
Voi ce părere aveti? Fundă! big grin

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

E fostul wtf... n-are rost să te mai complici atât. Nu trebuie să pui nimic la suflet.

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Cum ai zis si tu e orolios. Poate inca mai simte ceva pentru tine, depinde cat ati fost impreuna si ce a fost intre voi. Daca ar fi asa e prea orgolios sa recunoasca ca inca tine la tine. Daca vrei sa nu mai ai indoielile astea si atatea intrebari. Eu nu te pot lamuri pentru ca nu stiu ce e in sufletul baiatului. Asa ca du-te si vorbeste cu el, nu ai nimic de pierdut daca o faci. Poate ai si noroc.

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Daca ti-a spus ca nu tine la tine, asta e. Renunti la el. Daca vorbeste cu tine, nu inseamna neaparat ca vrea o relatie cu tine. vorbeste clar cu el si vezi ce zice si ce vrea. Iar faza cu block e facebook, ignore pe mess... astea sunt niste copilarii. relatiile nu se construiesc oe facebook sau pe mess.

| Incepator01 a răspuns:

Din al 2-lea rand mi-am dat seama ca trebuie sa-l lasi in pace, e fostul, adica trecut. WTF esti obsedata? straight face