| Maria14 a întrebat:

De vreo luna sunt despartita de iubitul meu.Acum o saptamana am facut primul pas spre impacare, a acceptat dar apoi nu a mai vrut si si-a cerut scuze.Mi-a spus ca a intrat intr-o monotonie si vrea sa scape cumva de ea.Si atunci cand s-a terminat eu nu-l credeam ca m-a iubit etc.iar el insista sa ramanem cei mai buni prieteni fapt ce m-a mirat deoarece pana atunci cand ne certam iesea urat.Si eu a vrut sa ramanem cei mai buni prieteni si asta suntem acum, Vorbim de multe ori pe zi..si foarte mult..ne pupam prin mesaje,el e foarte gelos si acum pe oricine, se enerveaza daca nu-l pup de noapte buna. daca ies afara..etc..dar nu imi reproseaza nimic pentru ca stie ca nu are dreptul.Voi ce credeti? Cum ar trebui sa procedez? Astept pareri serioase.Multumesc.

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Se enerveaza daca nu-l pupi de noapte buna prin mesaj? rolling on the floor sa mor daca am mai vazut asa ceva, cati ani are iubitul asta al tau 10 ani? sa nu-mi spui ca te pune sa-i canti ca sa adoarma laughing

| Maria14 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

E o chestie a noastra..cand ne punem sa dormim folosin : " :* " acum intelegi? si daca unul din noi e suparat nu-l mai pune.Eu ti-am cerut parerea.Atat

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Maria14):

Bun, cati ani aveti?

| Maria14 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):