| mateigakclcmez4 a întrebat:

Salutari sunt baiat si am 14 ani problema este ca am cunoscut o fata pe care o stiam de mai mult dar nu am mai pastrat legatura. Eram prieteni foarte buni vorbeam seara bla bla, intr-o seara mi-a zis ca s-a certat cu pr ei. Am zis sa imi fac curaj si sa ii zic ce simt, dar mi a zis ca nu vrea ca dupa sa ne certam si ca vrea sa ramanem doar prieteni. fiind gelos zicandu-mi in minte ca a fost cu unu care doar o mozolea si nimic altceva i-am zis ca nu vreau sa mai fim prieteni ca nu pot sa o vad cu altu cum se pupa cand eu o plac. A doua zi cand sa imi cer scuze mi.a dat block pe facebook zicand ca e prea tarziu pl mea. O sa vb azi/maine cu ea in fata sa vad daca ma va ierta. Ce sa fac? Help.dau funda

Răspuns Câştigător
| andreylupu07 a răspuns:

Pentru o viata sanatoasa uit-o. Preocupate de alte lucruri. Si nu uita ca ti-a zis in fata ca nu te vrea ca iubit. Lasa frate ca are balta peste. Fii tare si tine minte ca cea mai buna treaba o faci cu mana dreapta.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bla, bla, bla, nu te va ierta.

| ywar a răspuns:

Las-o in pace! E "cea mai desteapta fata"

| Hakuouki a răspuns:

Treci mai departe, tipa nu e de tine, nu vad de ce sa te rogi tu de ea. Mai sunt fete de cunoscut.

| stark47 a răspuns:

Ia-o mai usor amice.
calmeaza-te putin si vezi pe unde pasesti.

| VerdeLila a răspuns:

Ea s-a despartit de iubitul ei. Poate este numai o cearta, se pot impaca; ea poate tine la el. Daca va fi cu tine, ea se gandeste la el? Iti place situatia asta?
Vorbeste cu ea. Nu te ruga de ea...inseamna ca nu-i de tine. Uit-o!