| alexandryCool a întrebat:

Buna happy
De vreo o saptamana simt o a doua inima care bate in burta si burta imi este unpic umflata! Nu pot fii insarcinata pentru ca sunt virgina! Stiti ce poate fi?

5 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

laughing E pulsul fato, dupa ce depui efort fizic si stai intinsa sau in picioare, il poti simti.

| badgirl22 a răspuns:

Este pulsul, pe care il simti atunci cand stai intinsa dupa ce ai facut putin efort, dupa o emotie sau chiar dupa ce mananci. eu zic sa mai mergi pe la orele de anatomie.

| condru a răspuns:

Daca esti virgina, ceea ce simti tu nu e a doua inima, eu ic sa mergi la doctor, depinde in ce zona este umftata burta:hernie, apendicita, etc...

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

E pulsul cand faci efort il simti si in fundlaughing

| BEmanuel87 a răspuns:

Da. Imaculata conceptie. Esti a doua Fecioara Maria. Felicitari! Porneste o noua religie.