| Elena_Daria_1984 a întrebat:

Buna TPU
Luna aceasta mi-a intarziat menstruatia 24 de zile si ma cam ingrijoreaza. Matusa mea este medic si mi-a spus ca nu are nimic, in privinta in care m-a mai sarit cate o luna. De vreo doua luni simt in burta uneori ca imi bate inima, tin sa mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale niciodata! De ce se poate intampla?
Funda.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Intarzie deoarece e posibil sa ai schimbari hormonale.Chestia cu "bătutul in burta" e posibil sa fie niste spasme dar daca nu te doare nu ar trebui sa te ingrijorezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai mentionat varsta, de cati ani ai menstruatie...

Menstruatia poate fi neregulata, mai ales daca esti la inceput.
Iti poti face niste analize, pentru a vedea daca este ceva in neregula, ca sa stai linistita.