| xAnDrAx a întrebat:

Bunahappy Deci...acum 2 ani am fost la varul meu si acolo l`am intalnit pe prt lui care e foarte dragut... De atunci nu il mai scot din cap (il plac) si cred ca el nici nu ma mai stiesad Anul acesta s`ar putea sa ma duc iar la varul meu si nu stiu ce sa fac daca ma mai intalnesc cu acel baiatstraight face nu vreau sa par penibilahappy Voi ce ziceti? Ce parere aveti? Ce sa >fac?:happy

Răspuns Câştigător
| IDamon a răspuns:

Vorbeste deschis cu varul rau. Nu o sa pari penibila. Poate o sa il faca pe acel baiat sa faca primii pasi intre voi doi

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Comporatete normal. desi iti zic sincer sa nu iti faci iluzi pentru ca 1. daca te platea te cauta k avea cum sa dea de tine
2. a trcut un an cu siguranta are prietena.
acel b nu e perfect si nici singuru de pe lume o sa iti gasesti altu mai bun. bucurate de viata.

| yomotherfucker a răspuns:

Pai din moment ce il placi smug fa ce trebuie dar poti vorbi cu varul tau daca e de treba daca nu o faci singura nu cred ca e asa de greu.big grin :* bafta laughingsmug