| Anna' a întrebat:

Intrebare Intrebatoare :

Tananaaaaa :]]

Deci m anul trcut imi placea de un baiat. Anul asta sunt pe palier cu el. Anul trecut. eram invizibila cu el, incepand cu anul asta mai vb cu el din cand in cand. Acum. imi mai face cu ochiul, imi zambeste. De exemplu rade cu colegii lui, eu ma uit mereu la ellaughing, si cand ni se intalnesc privirile se blocheaza. Ori se sperie saracu de minelaughing. si el se mai da pe langa mine. e super dragut. dar vb si cu alte fete se comporta altfel decat cu mine. unora le pune mana e fund [in gluma, nu ca ar fi un "pervers"]. nu stiu ce sa cred. voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu zic sa-l mai lasi sa creasca.

| Marry:X a răspuns:

Buna. Probabil ii place de tine, te simpatizeza si de asta iti face cu ochiul etcwinking. Eu zic sa te duci sa vorbesti cu el mai pe larg, sa vezi ce zice si macar afli daca simti ceva pentru el sau el pentru tine.XOXO.Pa pa