| GaGy a întrebat:

Buna!
Deci, acum cateva zile baiatul pe care il plac a aflat...azi sa purtat foarte frumos cu mine mi-a zambit, inca m-a chemat sa stau langa el...ma priveste in continuu. Dar am vorbit cu o fata si a zis ca are prietena. Voi ce credeti? Mie chiar mi-ar placea sa stiu ca-i place de mine dar nu stiu cum sa-mi dau seama.Desi nu as vrea sa fiu eu cea care face prima miscara sad.

4 răspunsuri:
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai ce sati zic Bafta adica nah stii baieti sunt foare aiurea. ma refer ca, chair daca am o prietena si tie iti place de mine dc sa nu te combin, si poate pici si la mica intelegere (la pat) thinking sal intrebi daca ii place de tine nu mergehee hee ca sigur o sa iti zica da nu stiu ai putea sa pui alta fata sa se dea la el si atunci ti-ai da seama ce fel de baiat e thinking

| Anonimuluscyk a răspuns:

Eu iti pot spune deodata ca ii place de tine. Daca te iubeste pe tine mai mult si daca o sa continuati sa discutati o sa fie excelent.

| AnonimGenFeminin a răspuns:

Poi deveniti prieteni si discutand adu si subiectu gen : Hey tu ai prietena? si daca iti zice da tu spune : "ce faaaain:X" adica bucurate pentru el, dar apoi departeaza-te de el pentru ca in ritmul asta te va rani daca are prietena. Dar daca raspunde "nu", tu spune ca nici tu nu ai. Dar tu placi pe cineva, si daca intreaba pe cine tu raspunzi "tu" sau daca nu ai destul curaj, nu ii spune atunci, spune-i ca ai vrea sa fie confidential. Si apoi zilele urmatoare da. i de inteles.

| Filipyk a răspuns:

Buna incearca sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine si mai vezi.