| AlexandraAna a întrebat:

deci acum doua saptamani mam plimbat cu rolele era sa cad si un baiat m-a prins. dupa neam plimbat am vorbit. dupa mi-a zis ca prietenul meu ar fi trebuit sa stea langa mine pentru a ma apara si nu sa stea cu prietenii lui in fata mea si sa nu zica nimic ca am cazut. dupa m-am despartit de prietenul meu pentru ca nu i-a pasat ca am cazut dupa am mai stat cu baiatul ala mi-a cerut idul am ras si pur si simplu m-am indragostit de el. de atunci nu l-am mai vazut in cartier[cu toate ca sta in cartier] am vbt cu el pe mess si as vrea sa ma intalnesc cu el. credeti ca ma place?:X:X:X P.s

Răspuns Câştigător
| SakonSIUkon a răspuns:

Cred ca da.

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

laughing tu chiar te-ai despartit de prietenul tau „ca nu i-a pasat ca ai cazut"? da` parca nu ai cazut..era sa cazi.Chestia asta se mai intampla cand te plimbi cu rolele.Probabil daca prietenul tau ar fi stat langa tine non-stop, ar fi venit baiatu ala si ar fi zis ca iubittul tau „e sufocant" si nu te lasa in pace, si tu te-ai fi despartit de el, nu? Mie mi se pare o prostie ce ai facut. daca la baiatu ala nu ii place de tine? si doar vorbea ca sa nu taca? si acum rade de tine cu prietenii lui, ca te-ai despartit de iubit din cauza lui? doamne...

| Axz_axn_1978 a răspuns:

laughing))))) pot sa rad.pot sa te trimit sa inveti putina Romana?
Un baiat destept place toate fatele pana gaseste alta..de ce nu astepti sa mai cresti putin si apoi sa cauti un baiat?laughing