| anonim_4396 a întrebat:

Heii, deci..imi place de un baiat extrem de mult.Nu il stiu de foarte mult timp.Si totul a inceput acum aproximativ 2 luni,stateam pe strada cu prietena mea cea mai buna si cu un prieten, apoi a venit un coleg de al lui si cu el, baiatul de care m-am indragostit.Prima oara am zis BLEAAHH..si dupa a venit zilnic. Peste 2 saptamani asa.a inceput sa-mi placa de el cate putin cate putin laughing.

Ma rog, de atunci a venit tot la fel zilnic si pur si simplu il plac, imi place cum se comporta, are niste ochii superbi i, isi face mereu parul cand vinee, e adorabilll laughing.

Si azi prietena mea a trebuit sa plece si prietenul meu s-a dus pana acasa si a stat cam 1 ora in casa intentionat fiindca stia ca-l plac. Si ca sa nu trebuiasca sa vb prea mult cu el fiindca mi-e rusine..am stat pe telefon apoi s-a asezat langa mine si m-a intrebat ce faci si eu am zis bine ma uit la ceva si muream de rusine, apoi a pus capul pe umarul meu si am stat amandoi si seara m-a luat in brate a fost asa draguttt.Am stat o gramada cu el apoi ne-am plimbat toti eu si bff a mea cu rolele si ei cu bicicletele si apoi noi am obosit repede si m-a luat pe bicicleta.Si voiam sa va intreb.e o diferenta chiar asa mare. daca eu am 16 ani si el 14? Ok, e destul de mare ..stiu..dar mna..la inaltime sunt cu cativa cm mai inalta ..nu e diferenta mare.Si..bff ul meu i-a zis ca-l plac..si el a zis "Da, da..nu te cred.,, fiindca atunci ieseam cu rolele si am auzit cand i-a zis .Si..am vrut sa ma uit in ochii lui si se uita 2 secunde si schimba privirea.Si el cand se uita la mine fac la fel, imi e rusineee laughing

Nu stiu daca ma place.ce sa fac? Sa-i zic? Pe prietena mea nu o crede si nici pe prietenul meu.Si a da, credeti ca e o diferenta mare rau? Omgg am scris o gramada laughing

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci presupun că ai vrut să scrii că are 24 de ani, nu 14. Dacă are 24, da...e o diferență destul de mare - 8 ani. Să spunem că dacă tu aveai 20 de ani, iar el 28 era cu totul altă poveste. Dar în momentul de față eu cred că ești prea mică (este strict părerea mea). big grin

| bcn18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa scriu 14 laughing

| CristinaSNC a răspuns:

Nu e diferenta mare laughing Ce dragut ai scris tu tot acolo, ce poveste frumoasa :3 Se vede ca te place :3 spune-i, ca nu ai nimic de pierdut, ai numai de castigat happy kiss! Succes kiss!

| funnnyman32 a răspuns:

Buna! Daca nu crede ca -l placi inseamna ca este cam bleg! Ia saruta-l tu asa pe neasteptate, vezi cum reactioneaza, si dupa ii zici: Acum ma crezi? Daca vezi ca nu merge asa de bine cu el nu te complica prea tare.
Are 14 ani si oricum este mic pentru tine, rar sa vezi fete cu baieti mai mici. acum toate sunt cu baieti peste 20 de ani happy adica ele au 15-16-17 si sunt chiar si cu tipi trecuti de 22 de ani., am intalnit cazuri.
Asa ca eu iti tin pumnii si sa faci ce crezi tu mai bine. Dar sa nu te ia valul asa imediat,. stiu cum e cu dragostea.
Lasa-l pe el sa te caute daca te place, asta e un joc prostesc de copil mic pe care l-a facut el ca s-a dus o ora in casa., doamne.
Stai si vorbeste cu el si nu te grabii asa de repede. Fii un pic mai desteapta si vezi ce are de gand de fapt. Succes ciao!

| bcn18 a răspuns (pentru funnnyman32):

Nu el a plecat o ora, unul din pretenii mei ca sa ne lase singuri laughing Eu am stat cu el in timpul ala laughing Si nu a crezut a zis ceva de genu' ''Eu vreau sa-mi zica ea, nu tu,, prietenei mele :/ laughing.

| DenisaKarolina a răspuns:

Hei eu cred ca ar trebui sa ii spui, varsta, frumusetea, greutatea si inaltimea sunt doar niste numere in iubire.happy

| DenisaKarolina a răspuns:

Fara frumusete, scuze laughing

| bcn18 a răspuns (pentru DenisaKarolina):

laughing Mersi, o sa incerc sa ii zic, dar repede ca dupa iar am emotii laughing.

| DenisaKarolina a răspuns (pentru bcn18):

Bafta laughing :*!