| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Deci...Acea fatta era cu el la gradinita, si el a sarutat-o pe buze. Apoi au mers la scoli diferite, dar apoi acea fata s-a mutat la aceiasi scoala cu el, dar in clasa diferite. El era in A si fata era in B...Nu se placeau la inceput. Fata aceea placea alt baiat, si erau amandoi apropiati! Dar baiatul pe care il placea(si el o placea pe ea) a inselat-o (ca sa zic asa) si ei nu i-a mai placut de el. Apoi, cand mergea pe strada (fatta) baiatul de la ea de la scoala era si el, iar fata s-a impiedicat si a cazut, iar el a fugit spre ea, si a luat-o de mana si a ajutat-o sa se ridice, apoi acea fatta s-a indragostit de ell. Boon. Apoi el tot o chema afara, sa se plimbe amadoi, ea cu rolele el cu bicicleta si se plimbau fericiti, iar intr-o seara acel baiatt ii trimitea pe messenger fetele care erau cu inimioare si cu pupici si ii ziceau noapte bune pup te ubesk(cred). Apoi fata l-a intrebat: "Ma placi?" si el a raspuns nu, dar nu l-a pus intre ghilimele insemnand ca da, apoi a doua zi fatta a stat cu el si s-au plimbat si s-au plimbat pana searalaughing Si fatta era fericita, ca si el. Apoi a inceput scoala si i-a despartit, dar tot au stat impreuna catva timp. Apoi a venit o fata in clasa la ei, pe care el se vedea ca o placea. Fata aceea a inceput sa il iubeasca din ce in ce mai mult.Mergea cu el acasa, iar cand ea a zis: de ce nu intri pe mess, n-am cu cine vorbi! iar el o zis: da, ce eu nu am cu cine vorbi, sau ce? de cand a venit ***** (nu zic numele) in clasa la >noi:
Apoi cei din clasa fetei au spus ca el o place pe acea fata. Fata zambea si l-a intrebat daca e adevarat, si el a zis noo, rusinat si tot rosu la fata, ce? eu pe tine? ar vrea eilaughing Apoi in alta zi, a condus-o pana aproape de casa si zicea ca merge cu ea ca sa o conduca, si s-a oferit sa ii cumpere suc dar magazinul era inchis, si a zis ca ii cumpara alta data. Apoi a vorbit cu ea pe mess, si apoi o suna incontinuu sa iasa afara, dar ea nu a iesit deoarece nu vroia sa se raceasca inainte de teze(afara era multa zapada, si era frig) si i-a zis ca iese dupa ce se termina toate testele! Si acum fata a fost la o zi de nastere, si a sunat-o cineva pe fata aceea, si ea a iesit putin afara sa vorbeasca, iar cand a intrat, toti au intrebat? cine era cine era? era *****(nu zic numele) si fata aceea a zis nu! si ele i-au luat tellu si o vazut niste mesaje de la el, dar nu a fost apelat-o el, era unchiul acesteia, si apoi ele o zis: "Oricumlaughing Nu putea sa fie ***** deoarece el o place pe ****** laughing. Si fata aceea a zis da, da.
Ce ar putea face aceea fata? Ce melodii sa asculte? Ce sa faca, deoarece acum este sad.
Scuze ca a fost asa de lung.

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Bianca, Bianca. ce poveste lunga.
Deci tu esti fata care il place pe baiatul respectiv, dar el acum petrece timp cu o alta fata. Din cate mi-ai povestit tu, eu mi-am dat seama ca el te place si pe tine, dar si pe cealalta intr-un fel.Tot tu, mi-ai spus ca fata aceea nu e interesata de el, deci nu ai motive de ingrijorare.
oricum la varsta voastra, nimic nu e definitiv.Cu timpul va trece totul.
ps: ia in calcul ce ti-am zis si in particular

| Ingerash a răspuns:

Of biankuto, nu iai spus inca, ca il placi? eu nu inteleg ce mai astepti... spune-i odata

| LolNope a răspuns:

Bianca, Bianca.Sa stii ca nu o place pe B. P.(initiale). Te place(intr-un mod anume) dar daca tu nu i-o arati el nu are de ce sa ti-o arate.Niciodata sa nu te astepti de la un baiat sa faca primul pas. Niciodata! Desie vechea treditie bla, bla bla spune ca nu e frumos sa fii tu prima incearca sa treci peste invechiturile astea si fa tu primul pas.Nu ar fi fost mai usor sa-ti zic toate aste pe voce, nu scris? Of, of, of.:p

| Anemona a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti acea fatasad? pai nu stiu sigur dar totusi cred ca tipul asta o place pe fata de la gradi blushing. asa cred eu dupa tot ce mi-ai spus. fata care a venit acum de curand in clasa e ceva nou si de aia o baga mai mult in seaama dar eu cred ca tot pe fata de la gradi o place :*. ce melodii ai putea sa asculti?:-

| gabriele_2231 a răspuns:

Buna
sincer nu prea am inteles nimic din ce ai povestit uh acolo... e vorba despre tine sau cethinking
in fine... daca e suparata nu inseamna ca trebuie sa asculte muzica sau niste melodii anume sau ca trebuie sa se comporte diferit sau sa faca ceva special.
oricum baftawinking

| bonyta53 a răspuns:

Buna. nu cumva esti u acea fata ...sincer nu prea an inteles nimic din ce ai zis uh acolo ...in fine