| ιυвιтα a întrebat:

deci am cam mult de scris insa voi incerca sa trec la subiect!
Am un prieten de 2 luni si tin la el, inainte il iubeam(il cunosc de 5 ani si de vreo 4 ani am inceput sa-l iubesc). insa acum nu prea ma mai intereseaza deoarece a devenit mai distant, nu ne mai vedem atat de des(de 2-3 ori pe saptamana sau nici atat), si atunci cand ne vedem nu ne sarutam!
Nu stiu cum sa explic dar eu nu prea il mai iubesc pe acest baiat, el are 15 ani, eu am 14 ani.
Eu am inceput sa vorbesc pe mess cu un baiat foarte dragut, vorbim pe mess, imi trimite multi kiss si chestii de-astea!
Mie imi place de acest baiat, am inceput sa-l visez insa exista o problema. el are 19 ani:p.nu stiu ce sa fac, simt ca-mi sare inima din piept atunci cand il vad, nu stiu daca am sanse la el.noi vorbim deschis despre orice, felul meu copilaresc si experienta sa se completeaza dar nu stiu ce sa fac, sa-l las pe baiatul cu care sunt de 2 luni si sa astept sa faca cel de 19 ani primul pas?
Cand vorbesc cu baiatul de 19 ani mereu imi spune ca se duce nu stiu unde, ca si cum ar vrea sa merg si eu acolo unde merge el, nu stiu ce sa fac!
Un sfat please!
Nu-mi veniti cu niste chestii de genul ca e prea mare, stiu ca e mare diferenta insa chiar imi place!
Dau fundita si restul voturi!
Cat mai multe raspunsuri! pleasekiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunabatting eyelashes
acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu un tip cu 4 ani mai mare... mi-a placut mult de el. l`am lasat pe prietenul cu care eram. iar dupa am aflat ca de fapt profita de mine.eu nu. ti spun ca si el va face la fel. poate si el te place. dar ai grija.sa nu ti se intample acelasi lucru :*
daca baiatul cu crae eti nu iti mai acorda atentie inseamna ca nu mai simte nici el sentimente atat de intense pentru ca daca simtea sentimente foarte intense nu rezista sa nu te vada o zi. asadar nu mai are rost sa stai cu el.si in legatura cu baiatul de 19 ani.nu conteaza varsta. daca va placeti si se comporta frumos cu tine...si app nu cred ca si-a pierde timpul vorbind cu cineva car e il plictiseste.decibatting eyelashes ai grija ce faci.nu`i da nici foarte multa atentie ca duap sa nu te numeasca "disperata" si sa te ia peste picior...restul o sa vina de la sine!:*
b`bye>big grin

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu zic ca daca mergi cu el o sa fie cam asa. U scofita rosie si el lupul si crede-ma ca nu te manaca o sa faca alt ceva. Ai grija si mediteaza

| Sperman a răspuns:

O sa ajungi o mare c*rva! laughing

| Alexandra_8691 a răspuns:

Nu vorbi prosti Daniel, eu iti zic sa faci tu primul pas poate ca si el simte la fel pentru tinewinking, daca nu veti ramane prieteni:*

| rules1234 a răspuns:

Trebuie sa spui sau daca vrei stai cu el si dezvirgineazate cu el:X