| anonim_4396 a întrebat:

De aprox. vreo 3, 4 luni visez cel putin de 2 ori pe saptamana un baiat care am fost cu el in generala pana in clasa a 7a. Acum sunt in a 10a si nu mai vorbesc deloc cu baiatul acela si de abia il vad. Inainte mi-a placut de el dar nu a fost nimic intre noi, doar mi-a fost drag si atat cu toate ca uneori se purta urat cu mine, ma jicnea etc. Nu inteleg de ce il visez atat de des, daca nu a fost ceva mai important in legatura cu el si nu ne-am mai vazut de nu stiu cat timp, nu vorbim, nimic. Iar visele sunt c-am ciudate, de multe ori il visez ca suntem in clasa cu diversii colegi... si vorbim sau nu stiu, facem alte chestii. Ce inseamna asta? laughing Ca imi e dor de el? Mi se pare c-am aiurea fiindca niciodata nu ma gandesc la el sau altceva, doar il visez si atat.

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Iti este dor de el...simti nevoia sa il vezi chiar daca in sinea ta nu vreiwinking eu zic sa iti dai o intalnire cu el, sa mai vorbiti una alta si nu o sa mai viseziwinking