| Annonimu a întrebat:

deci.am cunoscut O fata. ea are 15 ani.si eu 15. o cheama alina.Am vazut o data.si m-am indragostit pe loc de ea.nu jtiam ca exista dragoste la prima vedere. da acu mi-am dat seama ca e adv. or cum.in ziua aia. doar am vazut-o. dar n-am vb cu ea adica am vb dar f putin.in ziua aia i-am cerut idu de mess si am vb cu ea dar nu pot sa vb mult cu ea find ca nu stiu ce s-o intreb... dar daca o alta fosta pritenea intra pe mine vb cu ea 3 ore dar cu fata asta nici 3 minute nu pot vb ca nu stiu ce sa ii mai zic... Imi Place foarte mult de ea. Ma Poate ajuta cineva? Multumesc Mult P. s fata asta are un prieten dar nu ii place asa mult de el ziceti-mi si mie ce sa fac sa ma placa
P. s2 Am Jucat o data adevar si provocare mo pus unu sa ii fac la o fata alfabetu de la a la f si l-am facut perfect. dupa aia mo pus unu sa ii fac la Alina si cand sa il fac m-am taiat tot si nu am facut nimic bine.

Dau fundita stiu ca am mai postat o data dar nu mi-a raspuns numa o persoana.

Anoniumu dami idu tau prin mesaj privat...

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Uite, dragoste la prima vedere, nici eu nu credeam pana nu am simtit`o.
In legatura cu Alina, eu spun ca nu ai subiecte de discutie cu ea pe mess pentru ca iti este teama sa nu intrebi sau sa spui ceva gresit. Tu nu o cunosti bine, nu stii ce`i place si ce nu. Eu cred ac e teama de a nu gresi. Cand va intalniti afara, incerca sa afli ce`i place sa faca, ce muzica asculta, la ce filme ii place sa se uite... si apoi pe mess vei vdea ca ai o multime de subiecte de discutie. Bafta. Cine nu risca nu castiga happy

6 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Pai.uite.intreab-o despre ke ii place sa faca cel mai mult, inkearka saii faci ceva complimente, si intreab-o si pe ea ke parere are despre tine, cum te considera ea pe tine, si atunci poate veti gasi multe lucruri in comunhappy

| anonimul_7689 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa lasi emotile /teama la o parte si sa vorbesti cu persoana respectiva "trage aer in piept" relaxeazate si vorbeste cu ea si vei obs. ca totul va fi ok invit-o la o cafea, suc etc... si vorbeste deschis cu ea.

| Annonimu explică:

Multumesc Mult

| Annonimu explică:

Se mai poate si alte raspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi prost, testeazo, apoi incearca sa vezi ce e de capul ei. Daca e timida si te accepta pentru ca nu are altul atunci esti de umplutura. vezi sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru felul cum arati, ca daca vii o data aratand oribil, nu te va mai placea in veci, asa ca trebuie sa te placa non-conditionat si incearca sa nu te implici emotional.