| anonim_4396 a întrebat:

deci.am cunoscut un baiat. el are 19 ani.si eu 15.il cheama fabio. l-am vazut o data.si m-am indragostit pe loc de el.nu jtiam ca exista dragoste la prima vedere. da acu mi-am dat seama ca e adv. or cum.in ziua aia. doar l-am vazut. dar n-am vb cu el.in ziua aia. i-am gasit hi5.si i-am dat niste commuri. iar el mi-a trimis un mesaj cu id lui.era ceva de genu :dami add si mai vb pe mess :idxxxxx :*big grin... ceva in genu asta. i-am lluat id.si in seara aia am vb cu el pe mess.nu jtiam cine is. da pana la urma jia dat seama.am mai vb cu el. a doua zi. i-am zis cum ma cheama ati ani am.si tot am mai vb cu el.am mai vb cu el si a doua zi.si azi e a treia.am vb mai inainte cu el. l-am intrebat ce face,, cea facut azi.etc.si apoi a iejit.vine si ziua de maine. da nu stiu ce sa-i zic.sa il fac sa ma consiere o persoana mai importanta.va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Ce-ar fi, pentru inceput, sa vorbiti fata in fata, ca doi oameni normali? poate asa ii dovedesti ca nu esti o fantoma de pe net, si ca existi. chiar foarte aproape de el, si ca TU esti ( poate) mult mai interesanta decat minunile netului.asa ca, ati putea continua cu o plimbare? discutii despre ce va place, aflati daca aveti ceva in comun. ia-o incet. dar, daca chiar vrei sa te ia in serios, iesi afara din casa. crede-ma, relatiile construite la pc, dureaza mai putin decat internetul de la romtelecom. ai mai multe sanse in natura happy

succes

2 răspunsuri:
| N1cuConstrantin a răspuns:

straight face e ceva diferenta de ani, vb si voi despre unele lucruri care le aveti in comun
sau cheama-l la un suc

| dorymircea a răspuns:

Fi sincera.