| Annonimu a întrebat:

deci.am cunoscut O fata. ea are 15 ani.si eu 15. o cheama alina.Am vazut o data.si m-am indragostit pe loc de ea.nu jtiam ca exista dragoste la prima vedere. da acu mi-am dat seama ca e adv. or cum.in ziua aia. doar am vazut-o. dar n-am vb cu ea adica am vb dar f putin.in ziua aia i-am cerut idu de mess si am vb cu ea dar nu pot sa vb mult cu ea find ca nu stiu ce s-o intreb... dar daca o alta fosta pritenea intra pe mine vb cu ea 3 ore dar cu fata asta nici 3 minute nu pot vb ca nu stiu ce sa ii mai zic... Imi Place foarte mult de ea. Ma Poate ajuta cineva? Multumesc Mult P. s fata asta are un prieten dar nu ii place asa mult de el ziceti-mi si mie ce sa fac sa ma placa

Răspuns Câştigător
| Daniel_4881 a răspuns:

Afla cei place cel mai mult la un baiat si vezi daca ai ce trebuie, daca filtreaza cu tine (daca la distanta va uitati mult ochi in ochi)inseamna ca te place si incearca sa faca safie interesanta treaba, daca vrei mai multe info iti dau id meu pe privat

2 răspunsuri:
| Daniel_4881 a răspuns:

Scuze ca am zis filtreaza corect e flirteaza scuze de 5 ori

| Annonimu explică:

P. s2 Am jucat o data adevar si provocare si na mo pus unu sa ii fac alfabetu la una pe gat de la a la f i l-am facut perfect sor si mirat uni... dupa aia altu mo pus tot asa sa ii fac la alina si cand sa ii fac iei m-am taiat tot si nu am facut nimic cum trebuie...

Anonimus poti sa imi dai idu tau