| Annonimu a întrebat:

deci.am cunoscut O fata. ea are 15 ani.si eu 15. o cheama alina.Am vazut o data.si m-am indragostit pe loc de ea.nu jtiam ca exista dragoste la prima vedere. da acu mi-am dat seama ca e adv. or cum.in ziua aia. doar am vazut-o. dar n-am vb cu ea adica am vb dar f putin.in ziua aia i-am cerut idu de mess si am vb cu ea dar nu pot sa vb mult cu ea find ca nu stiu ce s-o intreb... dar daca o alta fosta pritenea intra pe mine vb cu ea 3 ore dar cu fata asta nici 3 minute nu pot vb ca nu stiu ce sa ii mai zic... Imi Place foarte mult de ea. Ma Poate ajuta cineva? Multumesc Mult P. s fata asta are un prieten dar nu ii place asa mult de el ziceti-mi si mie ce sa fac sa ma placa.Am Jucat o data adevar si provocare mo pus unu sa ii fac la o fata alfabetu de la a la f si l-am facut perfect. dupa aia mo pus unu sa ii fac la Alina si cand sa il fac m-am taiat tot si nu am facut nimic bine.

Dau fundita dar nu vreau raspunsuri iesi cu ea pe afara si asa ca eu momentan sunte in germanya... vreau niste raspunsuri ce sa o intreb ce sa ii spun

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai pentru inceput pune-i intrebari prin care sa va cunoasteti.

| yoyodedeea a răspuns:

Fratioare apucate de citit carti. cultiveazate si dupa aia mai vb...si pune burta pe carte si lasa alfabetul...

| euuu_8909 a răspuns:

Problema ta e ca nu poti comunica cu ea ca un amic incearca sa o cunosti mai bine si apoi poti spune ca o iubesti :*