| Nikoooooooo a întrebat:

Buna deci am o intrebare...Ar trebui sa ii cumpar ceva de Craciun prietenului meu? sau doar baietii fac cadouri fetelor? sh daca da ce as putea sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ar fi un gest frumos happy Da ar trebui sa-i faci si tu lui, desigur daca si el iti face! Este si o ocazie potrivita pentru sarbatori tongue

| Angel_8399 a răspuns:

Si fetele fac cadouri de craciun. poti sa-i iei un ceas sau o bratara de argint sau un lantisor sau un set gen balsam de ras si crema de ras sau gel de dus sau un parfum.Tu alegi:* Succes:*

| oanyoana a răspuns:

Acum depinde si de preferintele lui...
daca ai bani iai un parfum.iar daca stai prost cu baniipoti sai iei un tricou, o minge, bilete la un concert sau meci