| cosmintiron2014 a întrebat:

De unde credeti ca as putea sa cumpar cateva papioane pentru cadouri de Craciun?

Răspuns Câştigător
| FashionDiva a răspuns:

Iti recomand PAOX Shop - https://www.facebook.com/paoxshop

5 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

De la un magazin de papioane.

| onix33 a răspuns:

Daca vrei sa comanzi de pe net, gasesti zeci de magazine...vezi ca sunt multi si pe facebook care vand

| ShadowSHD a răspuns:

De la un magazin de imbracaminte din zona ta.

| Mariavdance2002 a răspuns:

Daca vrei de pe net poti sa cumperi de pe www.papioane.eu sau de pe www.papione.ro sau www.papione.net si daca vrei de la magazine poti sa incerci la : c&a, depot 96, braiconf, gant, h&m (magazinele le gasesti in mall )... sper ca am fost de folos!